بسته بندی یونولیت

بسته بندی یونولیت2019-06-08T19:46:34+04:30

بسته بندی یونولیت

با صداقت فوم بیشتر آشنا شوید…

صداقت فوم در سال ۱۳۷۷ بنا نهاده شد و همراه با رشد صنایع به یکی از بزرگترین تولید کننده گان محصولات پلاستوفوم و بسته بندی یونولیت در کشور تبدیل شد. این شرکت با سرمایه گذاری در زمینه محصولات بسته بندی پلاستوفومی و با داشتن کادری مجرب و استفاده از بهترین مواد اولیه EPS بهترین کیفیت محصولات بسته بندی را ارائه می نماید.
درباره صداقت فوم، بزرگترین تولید کننده محصولات پلاستوفوم شرق تهران امروز پس از گذشت بیش از ۴ دهه تجربه نام صداقت فوم در صنعت معادل کیفیت و تحویل به موقع محصولات میباشد.
صداقت فوم قائل به همکاری متقابل و رابطه دو سر برنده در روابط کاری میباشد و با نوآوری و سیاست بهبود مستمر در پی ارائه خدمات بر اساس نیاز مشتری میباشد.

صداقت فوم :

صداقت فوم طیف گسترده ای از محصولات EPS را تولید مینماید که این محصولات باعث همکاری با طیف وسیعی از مخاطبان از صنعت ساختمان تا صنایع نظامی شده است.

تجربه همکاری به صنایع مختلف باعث شده است تا حساسیتها و انتظارات مشتریان سریعتر شناسایی شده و به بهترین نحو برآورده شود.
بزرگترین تولید کننده عایقهای پلاستوفوم در شرق تهران، طراحی و ساخت انواع پرس های بسته بندی و دستگاه برش تولید،  تمامی محصولات صداقت فوم از مواد Fire Retardant کیفیت بالا و تحویل به موقع کالا ،خوش نامی صداقت فوم در صنعت به دلیل مشتری مداری و بهبود مستمر با مدیریت مهندس شبانی و مهندس صالح زاده می باشد